Logistika ir ekspedicija

Per ilgus darbo metus įmonė „IPUKIS“ subūrė atsakingą, darnią ir profesionalią komandą dirbančią logistikos bei ekspedicijos srityse, užtikrinančią kokybišką paslaugų įgyvendinimą ir ilgalaikius santykius su klientais. Įmonėje sudaryta pervežimų ir ekspedicinė veikla leidžia profesionaliai ir operatyviai išspręsti įvairias iškylančias problemas. Spręsti problemas taip pat padeda ir darbuotojų mokėjimas lietuvių, anglų, rusų, vokiečių bei prancūzų kalbas.

Organizuojame naujų ir naudotų automobilių pervežimus tarptautiniais maršrutais Europoje (Vokietijoje, Belgijoje, Danijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Olandijoje ir kt.) bei NVS šalyse, pagrįstas ilgalaikės plėtros strategijomis bei abipusiai naudingais verslo santykiais.

Intensyviai bendradarbiaujame su užsienio partneriais Vokietijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir kt., taip pat tiesiogiai dirbame su automobilių gamintojais. Dėl to kiekvienais metais vidutiniškai pervežame 126 720 automobilių.

Mūsų autovežiais pervežami kroviniai yra apdrausti CMR draudimu. Automobiliuose įdiegta navigacinė sistema. Vairuotojai aprūpinti GSM mobiliuoju ir radijo ryšiu.

Klientams užtikriname saugų ir punktualų krovinių pristatymą, kompetetingai ir sąžiningai atliktus logistikos, transporto paslaugų organizavimo, pervežimų darbus.