Apie įmonę

Apie mus  


 Paltanavičiaus įmonė „IPUKIS“ – nuo 1991 metų sėkmingai veikianti transporto paslaugų  įmonė, reguliariai organizuojanti automobilių gabenimą į bei iš visas ES šalis.
   Pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra naujų ir naudotų automobilių pervežimas tarptautiniais maršrutais Europoje (Vokietijoje, Belgijoje, Danijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Olandijoje ir kt.), pagrįstas ilgalaikės plėtros strategijomis bei abipusiai naudingais verslo santykiais.
   

 
 
 

Kodėl verta su mumis dirbti?

  • Esame atsakingi: prisiimame vienareikšmę atsakomybę ir garantijas už saugų automobilių pervežimą. Visais klausimais mūsų klientai kreipiasi tik į mus, nes tik mes viską išsprendžiame. Visi autovežiai ir jų kroviniai yra apdrausti, todėl užtikriname saugų automobilių pervežimą.
  • Esame kompetetingi: įvairūs mokymai transporto bei draudimo srityse, nenutrūkstamas domėjimasis logistikos ir transporto srities aktualijomis leidžia mums parinkti ir pasiūlyti optimalų logistikos sprendimą.
  • Esame patikimi: sąžiningai atliekame pervežimus, logistikos bei kitus su transportu susijusius įsipareigojimus. Nežadame to, ko negalime padaryti. Visa mūsų veikla - logistika, ekspedicija, automobilių pervežimas –  orientuota į pasitikėjimą ir ilgalaikį bendradarbiavimą su mūsų klientais ir partneriais. 
  • Esame profesionalūs: siūlome tik palankius automobilių pervežimų sprendimus, kur vyrauja didesnis operatyvumas ir mažesni kaštai. Vienodai vertiname klientus ir turinčius krovinį kartą per metus, ir kelis kartus per savaitę. 
  • Reaguojame ir operatyviai atsakome į kiekvieną pasiūlymą, paklausimą.