Kontaktai

  • Juozas Paltanavičius
    Direktorius
    Telefonas: +370 343 68060
    El. paštas: juozas@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Tomas Paltanavičius
    Generalinis Direktorius
    Telefonas: +370 685 30871
    El. paštas: tomas@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Andrius Paltanavičius
    Žalų bei kokybės administravimo ir personalo atrankos vadovas
    Telefonas: +370 685 30872
    El. paštas: andrius@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Vijoleta Paltanavičienė
    Finansininkė - Kasininkė
    Telefonas: +370 343 68060
    El. paštas: info@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Vitalė Brusokienė
    Vyr. Buhalterė
    Telefonas: +370 343 68060
    El. paštas: vitale.brusokiene@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU, DE
  • Povilas Vosylius
    Projektų vadovas
    Telefonas: +370 699 56945
    El. paštas: povilas@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Rima Vosylienė
    Logistikos vadovė
    Telefonas: +370 686 93914
    El. paštas: trucks@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Albertas Grinevičius
    Logistikos bei žalų administravimo vadybininkas
    Telefonas: +370 656 80576
    El. paštas: claims@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Žilvinas Statkevičius
    Logistikos vadybininkas
    Telefonas: +37063005510
    El. paštas: zilvinas.statkevicius@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Laimonas Buraitis
    Kokybės vadybininkas
    Telefonas: +37068337769
    El. paštas: laimonas.buraitis@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Žydrūnas Bezgėla
    Technikos vadybininkas-Mechanikas
    Telefonas: +370 656 93428
    El. paštas: service@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Galina Akelaitienė
    Administratorė
    Telefonas: +370 343 68060
    El. paštas: galina@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN, RU
  • Aušrinė Kunevičienė
    Projektų vadovė
    Telefonas: +370 627 13889
    El. paštas: ausrine@ipukis.com
    Kalbos: LT, EN